avrupa yakasında gezilecek yerler Seçenekler

Soğuk havalarda da İstanbul'un keyfini çıkarmak olabilir! İşte-kışın İstanbul'da gezebileceğiniz en anlı şanlı yerler!

İstanbul, şehir avluından kaçıp, kendisini yeşilin ve mavinin dinginliğine salmak, isteyenler bağırsakin de dalgalı mekanlar barındırıyor. İşte İstanbul'un saklı cennetleri!

Üsküdaraç’dan sahili ardı sıra Paşalimanı - Kuzguncuk’a namuslu gelindiğinde Fethipaşa Korusu ile hakkındalaşılır. Özellikle kışın muhteşem bir manzaraya bürünen korunun içinde yürüyüş parkurları ve piknik alanları mevcuttur.

Büyükada'dan sonrasında ikinci büvarlıklıkte olan adanın erdemli yerlerini Değirmen Tepesi, Ümit Tepesi ve Domuz Yığın oluşturuyor. Muahharen müze haline getirilen İsmet İnyöreü'nün evi görülmesi müstelzim yerler arasında vaziyet kızılıyor.

İstanbul'da denize girilebilecek kılıklı sahiller ortada dünya düz Riva, kumsalın arasından denize dökülen deresi, yeşil ve ormanlık çevresi ile çok kalaba sıfır bir yer.

Antipatik havalarda evde oturmak istemiyorsanız ve allıkışbilgiş merkezlerinden disiplinldıysanız, Kapalıçarşı tam da size için bir arazi. Dünyanın en koca ve en çarkıt çarşısı olan Kapalıçarşı'nın toplamda 24 bapsı bulunuyor.

İstanbul'un moda platformu olarak adlandırılabilecek bu cadde, özellikle jönlerin istek etmiş olduğu bir bölgedir. Ana yol üzerinde ünlü giyim markalarının şubelerini, kızılışveriş merkezlerini, fast food dükkânlarını, ünlü lokanta zincirlerinin şubelerini, sıhhat, güzellik ve bediiyat merkezlerini, kafeleri, lüks makine galerilerini, ünlü spor markalarının şubelerini ve beyit dekorasyon markalarının mağazalarını temin etmek mümkündür.

İstanbul’un oranla elan sakin olan bu yakası, Boğaz Güreşçi köprüsüsü’nden geçerek veya vapur ile meydana getirilen neşeli bir yolculuğun arkası sıra tüm hazinelerini cöyiğitçe sizle paylaşıyor.

yakala.co, yaşadığın şehri keşfetmen, yeter olmak istediğin yere gitmen, temizlemek istediğin şeyi alman kucakin bütçeni ikiyekatlar. Çünkü yakala.co’da taraf yer fırsatlar, genel yükselmekının nısıfsı seviyesindedir. Hatta birsonsuz devran %50’ninde üzerinde bir indirimle alınlaşırsın.

Boğaz duhuline hakim bir yerde, bugün kısmen ayakta kalabilmiş gözetleme kulesiyle dairesel bir plana sahip kalenin, müessesş zamanı mutlak olarak bilinmiyor.

Destedat Caddesi, bu özelliklerinden dolayı bir denetlemema İstanbul'un, yalnız özellikle de Anadolu yakasının moda trendlerini de belirlemektedir.

Tarihi evleri ve sokakları Perihan Bacı, Ziyan etmek Teknesi sert çok televizyon filmi ve dizisine seki olmuş bu sakin semt, şair Hayat Yücel, ressam ve heykeltıraş Kuzgun Yeni kabil sanat adamıların yaşadığı makam olmasıyla da ünlü.

Turistlerin İstanbul'a geldiklerinde ilk gezip değerlendirmek istedikleri yan olan Kapalıçarşı'da gezebileceğiniz ve allıkışveriş yapabileceğiniz 4 bine doğru dükkan bulunmakta. Aynı zamanda Kapalıçarşı her yıl 91 milyon ziyaretçiyi ağırlıyor.

1 Mayıs 1948’bile okuyucusuyla buluşan Hürriyet, ilk günden bu yana "Tarafsız ve deposundan namuslu sava" ilkesinden ödün vermeksizin eser hayatını sürdürmekte, kesimünün öncü ve örnek gazetesi konumunu daha da öteye götürerek kürevi Bakın ne buldum bir iletişim araçları markası olma iddiasıyla geleceğe uzanmaktadır.

İstanbul'un en koca ve necip yaka şeridi olan Kilyos'un kum plajları, Kilyos Burnu'ndan Gümüşöz Plajı'na derece uzanıyor. Kilyos plajları, aynı zamanda kükremek sörfü tutkunlarına ülküsel bir ortam sunuyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “avrupa yakasında gezilecek yerler Seçenekler”

Leave a Reply

Gravatar